Nejlepším vysvětlením toho, jak birorezonance probíhá a pomáhá, jsou příběhy klientů…

 


 

“V říjnu 2019 jsem šla s mojí kočkou Betty na kontrolní odběry, všimla jsem si, že trochu více pila a občas zvracela. Hodnoty na ledviny měla zvýšené a tak jsme 2 měsice 2xtýdně chodily na podkožní kapačky. Hodnoty se srovnaly do normálu, ale dále jsme chodily 1xtýdně na kapačky. Jednoho dne jsem si přečetla článek o biorezonanci pro zvířata. A objevila jsem p.Vymětalovou a domluvila se na léčení Betty. Po dvou sezeních Betty začala odmítat kapačky, kousala a bránila se. A tak jsme se domluvili na veterině na pauzu. Pokus po třech týdnech klidu byl stejný, Betty protestovala a tak zůstala pouze biorezonance. V dubnu 2020 kontrolní odběry a výsledky v pořádku i bez kapaček. Betty je v pořádku, baští, má dietu šetřící ledviny a já moc děkuji p.Vymětalové za skvělou péči a krásný přístup…”

 


 

Přeji hezký den, Evi,

chci Vám poděkovat za možnost terapie bez bolesti přístrojem BICOM. Děkuji jednak za to, že jste si našla tak rychle čas, a také děkuji za více než dvouhodinové pohodové sezení, kdy jste se mi věnovala a pomohla mi s mými bloky na hlubších úrovních nejen fyzického těla.

Sezení bylo velmi příjemné a věřím, že se postupně uzdravím z mnoha potíží, s nimiž se sice dá žít, ale není to ono.

Velmi oceňuji možnost působení terapie do další návštěvy u Vás, díky čipu, který jste mi nahrála tzv. na míru. To mi přijde jako úžasná možnost pokračovat v procesech změn i poté, co sezení skončí.

Těším se na další sezení, protože je mi jasné, že jedno stačit nebude a jsem zvědavá, k jakému pokroku za ty tři týdny dojde.

Mějte se moc krásně, přeji Vám hezký víkend, brzo na viděnou

Alena

 


 

Dobrý den paní Vymětalová,

konečně jsem se dostala k tomu, že vám píšu.

Nejdříve vám musí říct, že se mi zdá, že se ty Badovi uši lepší.

Boláky tam jsou, ale ne tak hrozné a jsou i méně nateklé. (Někdy více a někdy méně. Jak dlouho mu máme nechat ten čip v obojku?)

A teď pár info o Baďákovi a jeho příběhu pro vaše ostatní klienty:

V srpnu 2016 skočil z asi metr vysoké zídky, zavyl a zůstal ležet. Asi po deseti minutách nám připadlo, že je vše o.k. – Pejsek začal běhat a vše vypadalo v pohodě.

Po nějaké době jsme ale zjistili, že si nesedá a když si lehá, tak dává zadní nohy nějak divně bokem. V podstatě povel sedni a lehni byl pro psa nesplnitelný.

Koncem srpna jsme situaci začali řešit na veterině.

Začalo to kastrací pejska, protože měl zvětšenou prostatu.

Bylo to dobré v tom, že nám přestal kapkat po celém domě, ale náš hlavní problém to nevyřešilo.

Po nějaké době byl veterinář bezradný a doporučil nám rehabilitace.

Začali jsme s Badem cvičit Dornovu metodu na psích rehabilitacích. Výsledky nebyly dobré. (Podotýkám, že nás to všechno stálo nemalé peníze.)

Blížily se vánoce a pejsek už ani sám nevstal z pelíšku. Venku chodil po třech nohách, než se trošku rozhýbal.

Těsně před vánocemi jsme se shodou okolností dozvěděli o metodě BICOM a na doporučení jsme navštívili vás, paní Vymětalovou.

Po několika dnech, na Štědrý den, si Bad už sám vylezl z pelíšku. Bylo na něm vidět znatelné zlepšení. A my jsme začali věřit, že se snad uzdraví.

Teď je začátek dubna a my máme zase našeho divokého Baďáka.

Někdy je to k zbláznění, jak je divoký, ale prostě je to náš zdravý Bad.

S přáním krásného dne

Dáda Šm****

pro zachování anonymity klientky nezveřejňuji její plné jméno

 


 

Protože je biorezonanční terapie využívána v zahraničí u lidí už přes 25 let a u zvířat přes 10 roků, následující příklady zahraničních kolegů mluví samy za sebe: