Jak pomáhá biorezonance lidem

Ptali jste se někdy sami sebe, proč navzdory rostoucímu bohatství a neuvěřitelným vědeckým pokrokům stále více lidí a zvířat trpí alergickými a chronickými poruchami?

Právě to je důvod, proč vznikla metoda, která umožňuje nové přístupy v diagnostice a terapii:

Metoda biorezonance Bicom je jedním z řady postupů, včetně homeopatie, akupunktury a dalších přírodních postupů v oblasti empirického léčení. Používá se již více než 30 let v oblasti humánní medicíny a více než 10 let ve veterinární praxi.

Pomáhá zmírnit příznaky a léčit nemoci bez škodlivých vedlejších účinků. A nabízí možnost rozpoznat a účinně léčit více fyzické příčiny, než jen jejich příznaky.

Co je biorezonanční terapie Bicom (nebo biorezonance)?

Biorezonanční terapie Bicom je neinvazivní, bezbolestná léčba stovek chronických onemocnění u lidí i zvířat. Informace jsou shromážděny z elektromagnetických kmitočtů klienta přes počítač nazvaný "BICOM". Bicom označuje BIologickou COMunikaci.

Tkáně a buňky v těle mohou být viděny ze dvou různých úrovní: biochemická úroveň a elektromagnetická úroveň. Každá buňka v těle má na svém povrchu dva různé receptory - jeden pro biochemické signály a druhý pro elektromagnetické informace. Terapie pomocí biorezonance snižuje nezdravé frekvenční vzorce a zesiluje zdravé, čímž se aktivuje schopnost klienta regulovat a léčit sebe.

Jedním z důvodů, proč je biorezonanční terapie tak účinná, je, že buňky jsou 100 krát citlivější na elektromagnetické signály než na biochemické signály, jako jsou hormony nebo léky. Tato terapie byla vyvinutá a prozkoumána v Německu a používá se už více než 30 let ve více než 65 zemích po celém světě, a to jak u lidí, tak u zvířat.

V jakých situacích se biorezonanční terapie používá?

Biorezonanční terapie může být použita k léčbě stovek chronických onemocnění lidí i zvířat. Může se také použít k léčbě akutních stavů. Bicom je konečný preventivní přípravek, protože pomáhá tělu udržovat rovnováhu, aby se zabránilo vývoji problémů.

Z holistického hlediska jsou příznaky náznakem, že tělo má problém. Zatímco tradiční medicína se ale často zaměřuje na léčbu příznaků, celostní medicína je zaměřena na nalezení a odstranění stresorů, které způsobují příznaky. Například svědění, infekce uší a průjem mohou vypadat jako tři různé problémy. Všechny tři příznaky však mohou být způsobeny jednou základní alergií na pšenici. Bicom je přitom velmi efektivní pro identifikaci klíčového problému, který může vyvolat řadu příznaků.

Příklady použití biorezonanční terapie Bicom

Ortopedické a bolestivé problémy

 • Artritida - jakýkoliv kloub
 • Páteční bolest nebo zranění
 • Zranění nebo nemoci měkkých tkání
 • Onemocnění meziobratlových plotének
 • Zranění jakéhokoli druhu

Močové a reprodukční podmínky

 • Nemoc ledvin
 • Infekce močového měchýře
 • Únik moči

Gastrointestinální problémy

 • Kompromitovaná funkce střev (zvracení, průjem)
 • Nepravidelná intestinální motilita
 • Problémy s trávením
 • Onemocnění jater nebo pankreatu
 • Ústní, zubní nebo čelisťové problémy

Cirkulační a respirační problémy

 • Srdeční choroba
 • Bronchitida nebo astma
 • Sinusitida

Alergie a detoxifikace

 • Alergie na jídlo
 • Ekologické alergie
 • Kožní infekce
 • Kožní choroby
 • Odstranění toxinů
 • Detoxikace jater

Metabolické, endokrinní a různé problémy

 • Vyrovnávání energie
 • Nálada nebo poruchy chování
 • Poruchy oka a ucha

Regulace imunitního systému

 • Autoimunitní poruchy
 • Stimulace imunitního systému
 • Virové, bakteriální nebo plísňové infekce
 • Chemoterapie nebo záření

Léčba Bicom může být také použita k rovnováze těla a kontrole stresorů, které ještě nepřinášejí příznaky. Preventivní opatření také zahrnují předoperační přípravu těla na operaci, léčbu těla, aby se zabránilo reakci na očkování nebo testování těla na vhodné léky nebo doplňky.

Je to bezpečné?

Bicom terapie je jemná, přirozená terapie. Biorezonanční terapie nevytváří žádné elektromagnetické frekvence, mění pouze signály přijaté tělem. Neinterferuje s jinou formou léčby nebo léky.

Co bych měl očekávat?

Jedna z prvních patrných změn u pacienta je rozdíl v postoji nebo úrovni energie. Postupné zmizení příznaků je typické. Symptomy, které mizí nejdéle, jsou ty, které byly přítomny nejdéle.

Jak probíhá samotný zákrok?

Diagnóza: Stresy zjištěné při testování jsou zpracovány pomocí tzv. frekvenčních vzorců. Při speciálním, bezbolestném testovacím postupu (přiložením čidel na tělo) pomocí přístroje Bicom zjistím, zda jsou přítomny jakékoli nesnášenlivosti, zda jsou některé orgány oslabeny nebo zda mají toxické látky negativní dopad na tělo klienta atd. V důsledku tohoto postupu pak mohou být příčiny potíží často zjištěny velmi rychle.

Terapie: Ve většině případů je vypracován individuální plán léčby a diskutována možná doplňková opatření. Během léčby zařízením Bicom se elektrody umístí na klienta, který sedí nebo leží v uvolněné poloze. Léčba obvykle trvá od pěti do 20 minut. Terapie je zcela bezbolestná. Cílem terapie je omezit ty faktory, které způsobují onemocnění a tak podporovat komunikaci v těle klienta. Počet požadovaných způsobů léčby závisí na řadě faktorů, na délce trvání problémů, na celkovém zdravotním stavu, na věku i na životním stylu.

Kolik času je na terapii potřeba?

Při první návštěvě, která trvá obvykle 1,5-2 hodiny, s klientem konzultuji obtíže, které klienta trápí. Konzultace je vedena formou homeopatického pohovoru v kombinaci s biorezonanční diagnostikou pomocí přístroje BICOM Optima.

Vyhodnotím, které v těle přítomné zátěže (např. stres, těžké kovy, elektrosmog, viry, bakterie, plísně, alergeny, paraziti, atd.) je potřeba eliminovat. A které orgány jsou energeticky oslabené a je vhodné je podpořit, aby se tělo mohlo detoxikovat.

Na základě výsledků nastavím konkrétní detoxikační terapii, během které se tělo harmonizuje tak, aby mohlo reagovat na následnou terapii zaměřenou na konkrétní zdravotní problém. (Počet terapeutických sezení se velmi liší v závislosti na stavu klienta a typu obtíží.)

Při dalších terapeutických návštěvách provádím přetestování a terapie je individuálně přizpůsobena podle aktuálního stavu klienta.

Pro zvýšení účinků terapie mohou být informace „nahrávány“ do kapek, olejů nebo čipů, které může klient používat i mezi jednotlivými sezeními.

Terapeutický plán a frekvence návštěv jsou tedy vždy nastaveny individuálně dle charakteru obtíží.

Za jak dlouho se projeví účinky terapie?

Zlepšení nastává u některých typů obtíží během několika hodin či dní, u závažnějších obtíží je však potřebné dát tělu čas, aby se nastartovalo a zregenerovalo a zlepšení se projeví spíše po týdnech či měsících (také v závislosti na tom, jak dlouho trvá daná obtíž či zjištění problém).

Jak často je vhodné terapii opakovat?

Má-li nemoc akutní průběh, návštěvy se opakují po týdnu nebo častěji, při chronickém onemocnění se provádí po dvou a více týdnech.

Pro koho je/není terapie vhodná?

Biorezonance je vhodná většinu onemocnění a poúrazových stavů. Je vhodným doplňkem klasické medicíny, není její náhradou. Během terapie není klient vystaven žádnému druhu elektrického proudu.

Jak terapii objednat?

Podrobné informace o tom, jak se na biorezonanční terapii objednat, najdete kliknutím sem.

A chcete-li se do té doby podívat na delší film (18 min., anglicky) o fungování a účincích biorezonance...

Vyzkoušíte, zda biorezonanční terapie pomůže i vám?

Nebojte se zavolat: Popíšete mi svůj stav (nebo stav vašeho zvířete) a zjistíme, zda má biorezonanční terapie pro vás smysl. Biorezonance není všelékem a nenahrazuje veterinární péči. Pokud ale chcete pomoci ke zdraví sobě nebo vašemu čtyřnohému příteli i nechirurgickými a nefarmaceutickými postupy, tato terapie slaví výsledky již mnoho let.

Eva Gabriela Vymětalová